תוספות שיער

תוספות שיער

לנשים

מבצעים והנחות

מבצעים והנחות
תוספות שיער החל מ- 99 ש"ח לחודש

תכניות טלוויזיה והמלצות

מילוי שיער לנשים בשיטה המתקדמת בעולם
00:26
עולם של אפשרויות במיוחד בשבילך
תוספות שיער הן דרך מצוינת לעבות / להאריך את השיער הטבעי ולהוסיף לו "לוק" ייחודי בטעם אישי. כיום ניתן לשלב תוספות שיער כדי להגיע לכל מראה שניתן להעלות על הדעת – שיער מתולתל או חלק או להיפך, הארכת שיער קצר או עיבוי קו שיער דליל ועוד מגוון אפשרויות תוך הקפדה על מראה טבעי. תוספות שיער מעניקות לשיערך עניין רב ויכולות להשתלב בשיער בצורה מוחלטת או דווקא לבלוט


במטרה לגוון את המראה הטבעי. הן מיועדות עבור אנשים שמעוניינים במשהו שונה ואף יכולות להוות פתרון מצוין עבור אנשים שעקב מחלה חלה פגיעה בשיערם הטבעי.מגוון של טכניקות בהוספת תוספות שיער
בישראל של היום קיימות מספר שיטות להוספת תוספות שיער שלכל אחת מהן היתרונות והחסרונות שלה. אנו ברשת הייר קלאב ישראל מאמינים אך ורק בטכניקה אשר אינה מסיבה נזק לשיערך הטבעי ולכן אנו לא מבצעים את השיטות הללו, אך בכל זאת, לפני שתחליטי למלא או להאריך את שיערך חשוב מאוד שתדעי שהן קיימות.
 

הדבקת שיער

בשיטה זו מדביקים את תוספות השיער צמוד לקרקפת באמצעות פס סיליקון או דבק 3 שניות. טכניקה זו הינה טכניקה מיושנת למדי בה משתמשים בטרסים והמגרעות בשיטה זו היא שהחיבור גס מדי , הכובד על השיער לא פרופורציונלי ומוגזם אשר גורם לתלישה מוגברת וכמו כן הפירוק גורם לשבירה ותלישה של שיער רב - לא מומלץ !
 

שזירת שיער

זהו תהליך של שזירת תוספות השיער לשיער הטבעי סמוך מאוד לקרקפת. שיטה זו מתבצעת בדרך כלל גם עם טרסים (כמו של כלות) רק שקולעים צמה רוחבית מאוזן לאוזן ואז פשוט תופרים את הטרס על הצמה, החסרונות הן שהחיבור גדול מאוד, השיער שכלוא בצמה מייצר סירחון וצחנה שאי אפשר לסבול אחרי כחודש והנזק לשיער כתוצאה מהצמה הינו עצום ורב , בעיקר אם זה היה כך כמה חודשים - לא מומלץ!
 

תוספות שיער בחרוזים

בדרך כלל איכות השיער בחרוזים אינה הגבוהה ביותר מכיוון שמחירן ללקוח הינו מחיר עממי והתחרות גורמת למשווק להתפשר באיכות השיער, חיבורי החרוז אמנם יותר זעירים מהשיטות של ההדבקה או השזירה אך הנזק לשיער הטבעי רב, החרוז עשוי ממתכת אשר בתוכו עובר גם השיער הטבעי של הלקוחה והוא המחבר של תוספת השיער עם השיער הטבעי ע"י לחיצה עם פלאייר, תחשבו לבד כמה זמן ייקח לקבוצת שיער קטנה להישבר או להיתלש כאשר מזיזים אותה מצד לצד שהיא כלואה בתוך חרוז מתכת? התוצאה נוראית ! שלא להזכיר אינסוף נפילות ונשירות של שיער שמצריך ביקור כמעט שבועי אצל מעצב השיער שביצע את העבודה- לא מומלץ !

הלחמת שיער חמה או קרה בלייזר הינה הטכניקה הבטוחה, האיכותית ובעלת החיבור העמיד והזעיר ביותר הקיים היום בעולם ומכיוון שהאמנה שלנו היא בראש ובראשונה לשמור על השיער הקיים ללקוחה אנו מסרבים להשתמש בכל שיטה אחרת גם אם הן רווחיות יותר. טכניקת החיבור בקראטין מאפשרת לנו כחברה מובילה בתחומה בישראל להעניק תעודת אחריות למשך 6 חודשים ללא נפילות של תוספות השיער וכמו כן להעניק "טיפול תקופתי" חינם מדי חודש כדי לעקוב אחרי תוספות השיער במהלך חודשי האחריות. עשרות אלפי נשים כבר עברו לטכניקת הלחמת שיער בקראטין ונהנות היום מהשירות , היחס והתוצאות כפי שמגיע ללקוחות הרשת הגדולה, הוותיקה והמקצועית בישראל.
נשמח להעניק לך ייעוץ מקיף כולל אבחון ובדיקת אולטרסאונד ללא התחייבות באחד ממרכזי הרשת הקרוב למקום מגורייך

תוספות חרוזים לשיער

תוספות חרוזים לשיער
כל מה שרצית לדעת על תוספות שיער תוספות שיער תופסות תאוצה רבה בשנים האחרונות החל מסלבס עולמיות בmtv ,...

פורום תוספות שיער - שאלות, תשובות והמלצות

תודה, תגובתך התקבלה.
והיא תפורסם לאחר אישור הנהלת האתר.
יש לכם שאלה? רוצים להמליץ?
לקבלת הטבה ייחודית
לשנה החדשה מלאו פרטים
ליצירת קשר ולייעוץ מקצועי

עוד בהייר קלאב

לקבלת הטבה ייחודית
לשנה החדשה מלאו פרטים
אלופים בשירות
נציג זמין