שימור שיער לגברים

שימור שיער לגברים

לגברים

תמונות שימור שיער

מבצעים והנחות

מבצעים והנחות
שימור שיער החל מ- 99 ש"ח לחודש

תכניות טלוויזיה והמלצות

פריצת דרך טיפול prp חדשני בנשירת שיער
00:37

מהו שימור שיער ?

התקרחות הינה תופעה טבעית אצל גברים ומרבה הצער היא מופיע גם אצל נשים לעיתים. הסיבה העיקרית בגינה אדם מקריח נובעת מתורשה אך ישנן סיבות נוספות בגינן ניתן לאבד שיער. חלק מהסיבות הללו כוללות תפריט לקוי החסר את מרכיבי המזון החיוניים לקיום שיער בריא, חזק וגמיש.סיבה נוספת היא הזנחת הקרקפת שמובילה להיווצרות תאי עור מתים וקשקשים אשר מוסיפים להחליף את השיער ומעודדים את נשירתו. על פי רוב מתחילה ההתקרחות אצל גבים בחזית השיער מעל המצח בצורת "מפרצים" הולכים ומעמיקים ובמקביל גם בקדקוד הראש היכן שהעיגול הולך ומתרחב
 

מדוע אנו זקוקים לתהליכי שימור שיער?

תהליכי השימור של השיער ממוקדים בבלימת תהליך ההתקרחות עד כמה שניתן. הם אינם מיועדים להצמיח שיער חדש כי אם רק לעצור הנשירה ולשמר את הקיים. קיימות מספר שיטות לשמר את שיערכם. את חלקן תוכלו לבצע לבד בבית ואחרות נדרשות לצוות מוסמך או מכשור ייחודי.
 

רשימת שיטות קיימות לשימור שיער

ניקוי הקרקפת

במהלך חיי היום יום מצטברים על ראשינו תאי עור מתים. תאי עור אלתה מעודדים היווצרות של קשקשים ובנוסף לכך לכלוך מהסביבה מצטבר על ראשינו. ניקוי שוטף של הקרקפת שלנו יסייע לחיזוק שורשי השיער ומתן תנאים נאותים עבורם להישאר בריאים.

עיסוי הקרקפת

עיסוי הקרקפת מדי פעם הוא שיטה מעולה להזרים יותר דם לקרקפת ובכך לחזק את זקיק השיער.
 

שיפור התזונה

ויטמין B7, ויטמין B12, ויטמין C, אבץ, ברזל, נחושת, ויטמין A הינם כולם מרכיבים תזונתיים החיוניים לבריאות השיער שלנו. יש להקפיד על תפריט המכיל מספיק מרכיבים אלו על מנת לשמור על שיערנו בריא, גמיש וחזק. זהו למעשה הדבר הראשון שיש לבדוק במקרה של נשית שיער לא מוסברת וחשוב להתייעץ עם תזונאי מקצועי.
 

שימוש בתכשירים ביתיים

תכשירים ביתיים לשימור שיער הינם רבים ומגוונים ולא ניתן במאמר קצר לאמוד על טיבו של כל אחד מהם. ככל ישנם תכשירים רבים בשוק שפשוט אינם יעילים ואחרים שיעילותם מוגבלת ביותר.
 

טיפולים מקצועיים ברשת הייר קלאב

שימוש באמפולות ייחודיות

אמפולות באישור משרד הבריאות הישראלי (התקן המחמיר ביותר) אשר פותחו במיוחד עבור רשת הייר קלאב ישראל המעודדות צימוח ומפסיקות את הנשירה לאלתר.
 

ביצוע טיפולי שימור שיער מקצועיים

טיפול בטכניקת מזוטרפיה (החדרת חומרי הזנה טבעיים המכילים מינרלים, חומצות וויטמינים) אל השכבה האמצעית של עורנו כך נגרום לחיזוק זקיקי השיער הקיימים ועידוד זקיקי השיער אשר כבר חדלו מלצמוח, זוהי השיטה הטובה ביותר של שימור שיער במידה ואתם מעוניינים בשימור שיער פנו עוד היום לאחד ממרכזי רשת הייר קלאב ישראל, לבדיקת אולטרסאונד מקיפה לזקיק השיער ולקרקפת ולקבלת ייעוץ חינם בנושא כל סוגי הטיפולים משמרי שיער.

פורום שימור שיער - שאלות, תשובות והמלצות

תודה, תגובתך התקבלה.
והיא תפורסם לאחר אישור הנהלת האתר.
יש לכם שאלה? רוצים להמליץ?
לקבלת הטבה ייחודית
לשנה החדשה מלאו פרטים
ליצירת קשר ולייעוץ מקצועי

עוד בהייר קלאב

לקבלת הטבה ייחודית
לשנה החדשה מלאו פרטים
אלופים בשירות
נציג זמין