שזירת שיער

שזירת שיער

לנשים
כל הפתרונות לשיער בבית חם אחד - הייר קלאב
שזירת שיער טבעי לתוך שיער קיים כתוספת, אם קבועה ואם זמנית, היא טכניקה ידועה מזה מאות שנים. נשים השתמשו בתוספות שיער כדי להעשיר ולמלא את התסרוקת שלהן, ובעידן המודרני משתמשים בטכניקות של שזירת שיער טבעי גם למילוי ועיבוי שלשיער דליל מכל מיני סיבות.
 
 

התקדמות הטכנולוגיה

העיקרון של שזירת שיער טבעי: תוספת שיער ממקור טבעי לשיער הקיים – לא השתנה, אבל טכנולוגיות הביצוע השתפרו והשתכללו במשך השנים ללא הכר. בעבר, שזירת שיער טבעי הייתה בדיוק זו: נטלו שיער טבעי בגוון ובעובי שקרובים ככל האפשר לשיער הקיים, נעצו אותו בתוך התסרוקת או שזרו אותו בתוך צמות קיימות, הגיעו לצורה הרצויה והשאירו את השיער במצב זה לפרק הזמן הרצוי. כמובן שבתוך פרק הזמן הזה לא ניתן היה לחפוף את השיער, ואפילו לא לסרק אותו.


 

אודות שזירת שיער

רק במאה העשרים החלו לבצע שזירת שיער טבעי כתוספת "קבועה" לשיער קיים אחרי שהשיער נהיה דליל כתוצאה ממחלות שיער כגון טריכוטילומניה, אנמיה או גזזת ולעיתים כתוצאה מנשירה מוגברת לאחר לידה, בתחילה נעשה הדבר בעזרת תפסני מתכת מיוחדים "חרוזים" שהצמידו את התוספת קרוב לבסיס השיער.

בשלב הבא הוחל לבצע שזירת שיער טבעי באמצעות הדבקת סיליקון, טכניקה שאומנם עבדה היטב אך הייתה כרוכה בנזקים לשיער ובתחושה לא טבעית. בפרוס המאה ה-21 נעשית שזירת שיער טבעי לתוך השיער הקיים בטכניקה שלהלחמת שיער קראטין, שמביאה לתוצאות מדהימות – השיער שנוסף נראה ומרגיש כמו תוספת שיער טבעית לגמרי לשיער הקיים.

כשמה כן היא, שזירת הארכת שיער טבעי מתבצעת בעזרת שיער טבעי – שיער שמקורו באסיה או באירופה (בהתאם לעובי ולכובד הרצויים). שיער טבעי זה נגזז, נשמר בכוונו המקורי, מטופל במומחיות במעבדות מיוחדות ומסופק במבחר עצום של גוונים, כך שניתן להתאים לכל סוג וצבע שיער תוספת שמתאימה לו בדיוק.

במרכז הישראלי לתוספות שיער HairClub מבצעים שזירת שיער טבעי בטכניקות שזירות לשיער המתקדמות ביותר, ומשתמשים לצורך שזירת שיער טבעי בשיער טבעי מיובא באיכות הגבוהה ביותר.
המרכז הישראלי לתוספות שיער מטפל באלפי נשים עם בעיות דלילות שיער ומזמין אותך להגיע לבדיקת אולטרסאונד לזקיקי השיער וייעוץ ללא כל התחייבות.

פורום שזירת שיער - שאלות, תשובות והמלצות

תודה, תגובתך התקבלה.
והיא תפורסם לאחר אישור הנהלת האתר.
יש לכם שאלה? רוצים להמליץ?
לקבלת הטבה ייחודית
לשנה החדשה מלאו פרטים
ליצירת קשר ולייעוץ מקצועי

עוד בהייר קלאב

לקבלת הטבה ייחודית
לשנה החדשה מלאו פרטים
אלופים בשירות
נציג זמין