קורס תוספות שיער

קורס תוספות שיער

תמונות קורס תוספות שיער

מבצעים והנחות

מבצעים והנחות
עד 50% הנחה לקורס תוספות שיער
המרכז הישראלי לטיפולי שיער מתקדמים הוקם בשנים האחרונות כאן בהייר קלאב על מנת להוביל את הדרך בתחום תוספות שיער בארץ. המרכז מציב סטנדרטים גבוהים בטיפולי הארכת שיער במגוון טכניקות במטרה להכשיר את דור העתיד של מעצבי השיער בישראל לאמנות מילוי והארכת שיער טבעי. מקצוע הארכת שיער טבעי בחיבורי הלחמת קראטין וכן בטכניקות הנוספות הפך למבוקש


ביותר בעולם עיצוב השיער.

אצלנו תוכלו לרכוש מיומנויות ומקצועיות
בהלחמת תוספות שיער טבעי בקראטין וכן במילוי שיער בהלחמה עדינה באמצעות ע"י הלחמות שיער קרות או חמות. טיפולי הארכות שיער למיניהם נעשים יותר ויותר אטרקטיביים ומקבלים במה מכובדת בתחום האסתטיקה ונחשבים היום עדיפים על טראסים ועל תוספות השיער בחיבורי דבקים למיניהם או חיבורי החרוזים שגרמו לעיתים לנזק רב לשיער הלקוחות, תלשו את השיער הטבעי והותירו אחריהם שיער קצר ומרוט.


 

מועדי פתיחת הקורס

קורסי תוספות שיער טבעי בחיבור של הלחמת קראטין מתקיימים במועדים שונים כאשר בכל חודש נפתח קורס חדש. אצלנו תלמדו את סודות המקצוע של מילוי שיער תוך הלחמת הלחמות שיער זעירות ועדינות המעניקות נפח לראש וכן הארכת שיער תוך כדי הלחמת שיער טבעי. רק אצלנו לימודי טכניקה ייחודית של הוספת שיער טבעי ע"י הוספה של יחידות קטנות מאוד של שיער המתחברות לשיער על ידי הלחמת שיער בחיבורי קראטין. ראוי לציין כי טכניקה זו נחשבת כיום לשיטה המתקדמת בעולם והפופולארית ביותר בהולווד.
 

מה בקורס?

בקורס נקדיש זמן ללמוד ולהבין לעומק את ההבדלים בין שיטות החיבור של תוספות השיער המקובלות כיום בעולם - שיטת תוספות החרוזים הלחמת שיער בקראטין וכן נתמקד בשיטות שונות להלחמת תוספות שיער על שיער בפגום, על שיער דליל, חלוקת הראש לפי כמויות של תוספות וכן שיטות שונות לעיבוי השיער.
 

המוניטין עושה את ההבדל

קורס תוספות שיער מבית הייר קלאב ישראל מקנה ידע רב וטכניקות ייחודיות אשר פותחו תוך כדי עבודה על עשרות אלפי לקוחות בשישה מרכזי הרשת הפזורים ברחבי הארץ ואם כבר קורס תוספות שיער אז וודאי שעושים זאת אצל הטובים ביותר, ישנה אפשרות לבצע גם קורס אחד על אחד , בנוסף מצטייני הקורס יוכלו להשתלב באחד ממרכזי הרשת.

בנוסף להעברת קורס תוספות שיער אנו מעבירים קורס אישי של החלקות ושיקום שיער קורסים אישיים של החלקה יפנית, לימודי ספרות, לימוד עיצוב שיער טבעי, לימודי איפור מקצועי, לימוד איפור ערב, קורסי איפור לאירוע, איפור כלות, איפור אומנותי ואיפור טלוויזיה. בכל שאלה אתם מוזמנים לפנות אלינו לקבלת מידע מקיף בנושא הקורסים השונים שאנו מציעים ברשת הייר קלאב ישראל . בהצלחה.

מרכז ברורים והזמנות ארצי : 03-9515101 

תגובות

תודה, תגובתך התקבלה.
והיא תפורסם לאחר אישור הנהלת האתר.
יש לכם שאלה? רוצים להמליץ?
לקבלת הטבה ייחודית
לשנה החדשה מלאו פרטים
ליצירת קשר ולייעוץ מקצועי

עוד בהייר קלאב

לקבלת הטבה ייחודית
לשנה החדשה מלאו פרטים
אלופים בשירות
נציג זמין