צלוליט

תמונות טיפול בצלוליט

מבצע חדש

מבצע חדש
עד 50% הנחה לטיפול בצלוליט

כל האמת על צלוליט

מראה חיצוני הוא הרבה יותר מאשר איך אנחנו נראים כלפי חוץ. מראה חיצוני קשור במידה רבה לתחושה שלנו כאשר אנחנו עומדים מול המראה ומתבוננים בעצמנו. גם אם אנחנו עושים זאת לבד, עדיים התחושה הכללית שלנו ממראה הגוף היא זו שתקבע את הדימוי העצמי שלנו ולכם חשוב לטפל בכל חלקי הגוף, גם החלקים שלא תמיד נראים לעין.


כולנו יודעים עד כמה חשוב להקפיד על שתיית מים, לתרגל כושר גופני, לאכול נכון ולהימנע מחשיפה לשמש.
 

מי סובל מזה?

למרות כל אלה, לעתים יש דברים או תופעות בגופנו שלא ניתן למנוע לחלוטין. צלוליט היא דוגמה טובה לתופעה מעיקה שמפריעה לנו בהיבט האסתטי ולא ניתן למנוע אותה. צלוליט הם למעשה אזורים שבהם תאי שומן בשכבה תת-עורית גדלים ומתנפחים ומייצרים שקעים ובליטות. אלה יכולים להיות לעיתים מחוספסים מעט, ובולטים מעל העור והם מרוכזים בעיקר באזור הישבן והירכיים. מדובר בתופעה שכרוכה יחד עם השמנת יתר אך היא יכולה להיות גם עקב נטייה גנטית.


 

מה עושים?

בנוסף, צלוליט יופיע גם אצל אנשים שעברו דיאטה רצינית והפחיתו כמות גודלה ממשקל גופם. משקעי צלוליט יישארו במקרים רבים גם לאחר השלת קילוגרמים רבים וגם לארח ביצוע פעילות גופנית. משום שמדובר בתופעה שמכערת את מראה העור, לא מעט אנשים סובלים מהבעיה ומעוניינים לטפל בה. במסגרת הטיפול בצלוליט חשוב להתייחס לבעיה במלוא ההיבטים. אם הבעיה מלווה בהשמנת יתר, דיאטה עם משטר כושר גופני הם הכרחיים.

ניתן לטפל בצלוליט על ידי שמנים אתריים כמו אשכולית, פטצ'ולי, פנל, ג'וניפר, אנג'ליקה, רוזמרין, קורנית, קינמון, זרעי גזר ולימון. מומלץ להתאים את השמן האתרי לעור המטופל או למכלול מצבו הבריאותי. כל שמן נושא עמו תכונות מסוימות והוא יעיל בפתרון בעיות מסוג מסוים. לכן בעת התאמת השמן לבעיה חשוב להתייעץ עם איש מקצוע. שמן שקדים יעייל במיוחד לטיפול ממוקד בצלוליט עצמו. ניתן למהול את השמן בטיפה או שתיים מהשמנים האתריים ולשפשף את האזור הנגוע בעזרת מברשת גוף תוך עיסוי של המקום.

בעזרת הפעולה של הברשת השמן מוחדר בצורה טובה יותר אל הגדוף ובכך מסייע להעלמת בצלוליט. טיפולים נוספים שיכולים לסייע להעלמת צלוליט הם טיפול הצרת היקפים שנעשה על ידי מכשור מתקדם שמשתמש בוואקום, גלי רדיו ואולטרסאונד שממסים את השומנים שנמצאים בעור. השימוש בוואקום מסייע להחלקת העור ובעזרת השילוב עם גלי רדיו ניתן להשיג תוצאה של עור מתוח ויפה.
טיפול אחר הוא טיפול בקור על ידי מכונה שמייצרת קור בטמפרטורה של מינוס 5 מעלות ובשילוב עם עיסוי ומעבר על מוקדי הצלוליט מגבירה את זרימת הדם באסור ומעלימה את הצלוליט.

פורום צלוליט - שאלות, תשובות והמלצות

תודה, תגובתך התקבלה.
והיא תפורסם לאחר אישור הנהלת האתר.
יש לכם שאלה? רוצים להמליץ?
לקבלת הטבה ייחודית
לשנה החדשה מלאו פרטים
ליצירת קשר ולייעוץ מקצועי

עוד בהייר קלאב

לקבלת הטבה ייחודית
לשנה החדשה מלאו פרטים
אלופים בשירות
נציג זמין