פיגמנטציה

תמונות טיפול בפיגמנטציה

מבצע חדש

מבצע חדש
עד 50% הנחה לטיפול פיגמנטציה

פיגמנטציה- העלמת כתמי עור וכתמי שמש

העולם שייך לצעירים ולכן רובנו מבקשים לשמור על מראה צעיר ורענן. מראה צעיר מתגבש עם לבוש נכון, גוף חטוב, יציבה נכונה, שיער מעוצב אך בראש ובראשונה מקורו בעור פנים בריא ורענן. כל עור פנים, בין אם בריא ובין בריא פחות הולך ונעשה רפוי ודק עם השנים. משום כך עור הפנים מועד תמיד לספוג לתוכו נזקים שונים שגורמים לו להיראות פחות ופחות טוב.


תופעת הפיגמנטציה נוצרת מאחר והעור שלנו סופג כל מיני נזקים שמקורם בתזונה לקויה או אורח חיים לא בריא כמו עישון או אי שתיית מים בכמות מספקת.  מעבר לכל אלה אחד הדברים המסוכנים והמזיקים ביותר לעור הפנים שלנו הוא השמש. מזג האוויר הישראלי שבו השמש היא חזקה במיוחד מהווה סכנה של ממש לעור הפנים. המודעות לנזקי השמש הביאה בשנים האחרונות יותר ויותר ישראלים להשתמש בקרם הגנה נגד שמש על בסיס יום- יומי ולהימנע מחשיפה בלתי מבוקרת לשמש, אך עדיין במהלך השנים נחשף העור שלנו לקרני השמש החזקות ונפגע לא מעט.


מה זה עושה?

אחת התופעות המוכרות בהקשר של חשיפה לשמש היא הופעת כתמי שמש הידועים בשמם פיגמנטציה. קרניים אלה מכערות את מראה הפנים ומשוות לו מראה זקן ולא רענן. לא מעט אנשים סובלים מהבעיה וכיום יש טיפול מצוין שיעיל במידה רבה נגד בעיית הפיגמנטציה. למעשה ניתן בקלות רבה להעלים את כתמי השמש וכך לקבל מראה עור נקי וזוהר. מכשור קוסמטי חדיש עושה שימוש באור ועל ידי קרני אור אינפרה אדום למעשה ממיסים את ריכוז הפיגמנטציה שמכילים כתמי השמש. בדרך זו מובהרים הכתמים ולעתים גם נעלמים לחלוטין.


מה הטיפול כולל?

באמצעות המכשיר שמאמץ את טכנולוגיית האור ניתן להעלים או להבהיר גם כתמי גיל שמתהווים במהלך השנים על עור הגוף או על עור הפנים. הפיתוחים הטכנולוגיים בתחום הביאו לכך שכיום ניתן לבצע את הטיפול הקוסמטי במחיר שווה לכל נפש כך שכל מי שמעוניין או מעוניינת להשיב לעצמה מראה עור זוהר, רענן ונקי יכולה לעשות זאת במכונים קוסמטיים. מדהים לראות את האפקט העצום שיש להעלמת הכתמים הללו, כך שעור מבוגר ומוכתם הופך בקלות רבה ליפה ונקי.

הטיפול אינו תהליך כירורגי ואין צורך בתקופת החלמה, הוא יעיל לא רק להעלמת כתמים אלא גם מאפשר להסיר מהפנים נימי דם, או נימים מורחבים, להחליק קמטים, לכווץ נקבוביות, ולחדש את מרקם העור. בנוסף מאפשר הטיפול להעלים פצעי אקנה ולנקות את העור. מראה עור רענן ונקי מאפשר לחוש טוב יותר ומשפר באופן משמעותי את המראה החיצוני.

פורום פיגמנטציה - שאלות, תשובות והמלצות

תודה, תגובתך התקבלה.
והיא תפורסם לאחר אישור הנהלת האתר.
יש לכם שאלה? רוצים להמליץ?
לקבלת הטבה ייחודית
לשנה החדשה מלאו פרטים
ליצירת קשר ולייעוץ מקצועי

עוד בהייר קלאב

לקבלת הטבה ייחודית
לשנה החדשה מלאו פרטים
אלופים בשירות
נציג זמין