פטרת ציפורניים

פטרת ציפורניים

מבצע חדש

מבצע חדש
עד 50% הנחה לטיפול בפטרת

מה אתם יודעים על פטרת ציפורניים?

יש מצבים בחיים שבהם אנחנו נתקלים בבעיה שמחייבת אותנו למצוא את הטיפול הטוב ביותר. תופעות רפואיות למשל שהן בעלות השלכה רפואית ואסתטית מחייבות תשומת לב מיוחדת ויש לא מעט בעיות שאי טיפול בהן או התעלמות יביאו להחמרה קיצונית במצב. בעיה כמו פטרת ציפורניים היא בעיה שעם טיפול נכון ויעיל קל לטפל בה ולהעלים אותה, אולם עם היעדר טיפול והזנחה הבעיה מחריפה ומחמירה ועלולה להיות בלתי פתירה.

מתי זה קורה?

פטרת בציפורניים מופיעה בדרך כלל בגיל מבוגר. היעדר טיפול והזנחה עלול להביא את הבעיה להתפשטות עד לציפורני הידיים. לא רק שלא מדובר בבעיה שתחלוף מעצמה, ומומלץ להתחיל כמה שיותר את הטיפול. ניתן לטפל בבעיה באמצעות כדורים או גם באמצעים חיצונים. טיפול חיצוני הוא כמובן עדיף ונערב פחות השפעה על מערכות הגוף. חשוב לזכור שלא צריך לטפל רק במה שכואב. פטרת ציפורניים לא תמיד גורמת לכאבים ולכם אנשים נמנעים מלטפל בה.


 

איך מאבחנים?

מחשבה זו שגויה מיסודה. פטרת ציפורניים פוגעת בעור וגורמת לפצעים. בהמשך היא עלולה להפוך כרונית ואז הטיפול בה יהי קשה ומורכב יותר. מדובר למעשה בזיהום שללא טיפול הולך ומתפשט בכל חלקי הגוף וגורם לחוסר נוחות של המטופל. אחד הסימנים להופעת פטרת ציפורניים היא נקודות כהות, פסים לבנים או ציפורניים עבודת במיוחד. במצבים קיצוניים של פטרת שלא טופלה הציפורניים מצהיבות עד אשר ירקיבו לחלוטין ויתפוררו או ינשרו.

גורם סיכון משמעותי הוא כמובן הגיל, אולם פטרת ציפורניים יכולה להופיע גם עקב הליכה ברגליים חשופות במקלחת ציבורית או בכל מקום שנגוע בפטריות. שלל המלצות בדמות תרופות סבתא נקשרו כיעילות לטיפול בפטרת ציפורניים כמו למשל טפטוף כלור על הפטרת, נוזלים לניקיון פירות וירקות, שטיפה במי מלח, שמנים ועוד, אולם כל אלה פתרונות לא מומלצים שעלולים לא רק לא להביא לפתרון אלא גם להחמיר את הביעה.
 

אבחון

אבחון נכון של הבעיה הוא חשוב ולשם כך יש להתייעץ עם רופא עור שיידע לבחן את סוג הפטרייה ולהתאים את הטיפול הנכון. משום שמדוב רב בפטרת שנורת עקב כמה וכמה סוגי טפילים, יש להתאים לכל סוג של פטרת את הטיפול המתאים עבורה. פטריות מסוג שמרים למשל ניזונות ומתפתחות מהאוויר והשמרים שנמצאים בו, פטריות מסוג עור ניזונות מעור האדם ופטריות מסוג עובש נוצרות בעקבות היעדר אוורור ולחות גבוהה. בכל מקרה טיפול נכון, יעיל ואבחון מהיר של הבעיה יכולים לסייע במידה רבה לפתור את הביעה מראשיתה.
 

טיפול

רשת הייר קלאב ישראל מביאה את הטכניקה מתקדמת ביותר בעולם שמתבססת על לייזר, או על גלי הרדיו הטיפול מתבסס על אנרגית אור שהופכת לחום ומועברת בעזרת לייזר אל רקמת הציפורן וכך משמידה את החיידקים באימפולסים קצרים או ארוכים.

פורום פטרת ציפורניים - שאלות, תשובות והמלצות

תודה, תגובתך התקבלה.
והיא תפורסם לאחר אישור הנהלת האתר.
יש לכם שאלה? רוצים להמליץ?
לקבלת הטבה ייחודית
לשנה החדשה מלאו פרטים
ליצירת קשר ולייעוץ מקצועי

עוד בהייר קלאב

לקבלת הטבה ייחודית
לשנה החדשה מלאו פרטים
אלופים בשירות
נציג זמין