פאות

לנשים

מבצעים והנחות

מבצעים והנחות
מגוון פאות החל מ- 199 ש"ח לחודש

תכניות טלוויזיה והמלצות

מילוי שיער לנשים בשיטה המתקדמת בעולם
00:26
פאות שיער קיימות בכל מיני סוגים וצבעים ומשמשות בעיקר את המגזר החרדי בארצנו. נשים חרדיות זקוקות לפאות על מנת לעמוד בתנאי ההלכה על הסתרת שיער אצל נשים נשואות, ובד בבד ליהנות ממראה נשי מהודר ויפה. לצד נשים חרדיות ישנו פלג נוסף באוכלוסייה המשתמש תדיר בפאות שיער. מדובר על אנשים המשתקמים ממחלות המאופיינות בפגיעה בשיער כגון גזזת, סבוריאה, אלופציה, אנמיה, וכן התקרחות כתוצאה מכימותרפיה או טריכוטילומניה הן רק חלק מהמחלות האלה והפגיעה במי שלוקה במחללות הללו איננה רק בריאותית כי אם מלווה בפגיעה בתחושת הערך העצמי ובדימוי העצמי.מחקרים רבים הוכיחו פעם אחר פעם כי דימוי עצמי מחוזק ונטרול תחושת חוסר הביטחון העצמי המלווה את הפגיעה במראה השיער, תורמות תרומה חשובה לתהליך השיקום של הלוקים במחלות הללו ועל כן אנו ברשת הייר קלאב ישראל רואים בהתאמת פאות מסיבה בריאותית כשליחות בעלת חשיבות גבוהה ביותר.


 

אילו פאות יש בהייר קלאב?

בהייר קלאב אנו מעמידים לרשות לקוחותינו מגוון פאות בהתאמה האישית החל בפאות רפואיות משיער טבעי לעומת פאות משיער מלאכותי, פאות חלקיות המכסות רק חלק מהראש לעומת פאות שלמות, פאות פוני, פאות קוקו ועוד.. הפאות שלנו בהייר קלאב מגיעות בצבעים שונים ובטקסטורות שונות ובהתאם לצו האופנה האחרונה – הכל במטרה להפוך את אותן פאות להשלמה טבעית ככל האפשר של המראה הטבעי של הלקוחה. רק בהשגת מראה טבעי ניתן להשיג את האפקט הרצוי הן מבחינה אסתטית והן מבחינה נפשית וליהנות ממראה שיער בריא, גמיש וחיוני.
 

כיצד יש לטפל בפאות ?

פאות שיער, על אף היותן פתרון מלאכותי, זמין ונוח, מצריכות גם הן טיפול שוטף על מנת שניתן יהיה להוציא מהן את המירב. טיפוח הפאה הוא חלק בלתי נפרד משמירתה לאורך זמן ועל כן אנו בהייר קלאב דואגים להדריך את הלקוחות שלנו באופן הטיפול הנכון בפאות. אנו נלווה אתכן לאורך כל תהליך השיקום של שיערך עם העצות המועילות והתמיכה החשובה כל כך, משום שאנו רואים לא רק את שיערך אלא גם אותך. לייעוץ חינם בנוגע להתאמת פאה אישית פני אלינו עוד היום ואנו נדאג לטפל בך בדיסקרטיות וברגישות.

מדריך רכישה - כך תבחרו את הפאה עבורכם

מדריך רכישה - כך תבחרו את הפאה עבורכם
הבחירה של פיאה היא בחירה חשובה המצריכה מחשבה והתאמה לצרכים ממגוון האפשרויות הקיימות בתחום. פיאות...

פורום פאות - שאלות, תשובות והמלצות

תודה, תגובתך התקבלה.
והיא תפורסם לאחר אישור הנהלת האתר.
יש לכם שאלה? רוצים להמליץ?
לקבלת הטבה ייחודית
לשנה החדשה מלאו פרטים
ליצירת קשר ולייעוץ מקצועי

עוד בהייר קלאב

לקבלת הטבה ייחודית
לשנה החדשה מלאו פרטים
אלופים בשירות
נציג זמין