מתיחת פנים

תמונות טיפול מתיחת פנים

מבצעים והנחות

מבצעים והנחות
מתיחת פנים החל מ- 99 ש"ח לחודש

תכניות טלוויזיה והמלצות

סנדי בר - ג'ובידרם

פילינג- מתיחת פנים ומה שביניהם

עור הפנים שלנו הוא רגיש ועדין ועלינו לשמור עליו מכל משמר. עם זאת, גם הקפדה על מריחת קרמים מתאימים, הימנעות מחשיפה לשמש ושימוש בתכשירי הגנה נגד השמש לא עוזרים לנו לשמור על עור הפנים לחלוטין. השמש הישראלית היא חמה במיוחד וגורמת לאורך השנים לנזקים לא פשוטים לעור הפנים שלנו מלבד זאת תזונה לקויה, עישון ואי הקפדה על כמות מספקת של שתיית מים מגבירים גם הם את הפגיעה בעור הפנים שלנו.

היתרונות של הפילינג

הדרך הטובה ביותר לכל מי שמעוניין לרענן את עור הפנים שלו היא לבצע פילינג בשיטות שונות ובעזרת תכשירים שונים כדי לסייע לעור לשוב אל חיוניותו. פילינג יכול להתבצע בכל מני אופנים ניתן לבצע זאת אצל קוסמטיקאית או אצל מנתח פלסטי או אפילו בבית. הפילינג הביתי נחשב שטחי ויש לבצעו על ידי חומרים איכותיים וטובים ואילו הפילינג אצל קוסמטיקאית נחשב יעיל ויסודי יותר, אך הפילינג היסודי ביותר הוא הפילינג שעושים אצל מנתח פלסטי.מנתח פלסטי יכול לבצע כמה דרגות של פילינג. כל דרגה חודרת עמוק יותר אל שכבות העור ומטפלת בשכבה אחרת שלו. התאמת הטיפול תיעשה על ידי המנתח בהתאם לבעיה שבה יש לטפל, על פי סוג העור ועל פי גילו מצבו הבריאותי של המטופל. מדובר בטיפול יעיל למדי שמשווה לפנים מראה צעיר ורענן ומשיב לעור הפנים את הגמישות הטבעית שלו. פילינג עמוק הוא אמצעי יעיל לכל מי שמעוניין לעזור לעור הפנים להילחם בפגעי הזמן והסביבה אך הוא אינו מהווה תחליף לניתוח מתיחת פנים.
 

מתיחת פנים- יתרונות וחסרונות

נכון לומר שפילינג איכותי ויסודי יכול להעלים גם חלק מהקמטים, אולם מתיחת פנים היא ההליך היעיל ביותר להעלמת קמטים ולהשבת מראה צעיר לפנים לתקופה ארוכה. מדובר בניתוח לכל דבר, אולם לאור ההתפתחויות הטכנולוגיות ברפואה האסתטית, ניתוח מתיחת פנים אינו משאיר צלקות בולטות כמו בעבר. הניתוח מתחיל בקו השיער ומשום כך הצלקות אינן כה בולטות לעין. המראה שמושג הוא מראה צעיר בכ 25 שנה ומאפשר למטופל או למטופלת לחוש צעירים ורעננים.

ההבדל הבולט בין פילינג ובין ניתוח מתיחת פנים הוא כמובן בעובדה שטיפול פילינג ניתן לבצע בכל טווח גילאים לעומת ניתוח שמתאים לגיל מסוים. יתר על כן, ביצוע ניתוח מתיחת פנים לא יכול להתאים לאנשים שבריאותם רופפת. כך או כך חשוב לבצע את הטיפולים הללו במרפאות מוכרות שמאושרות על ידי משרד הבריאות ולעדכן את מי שמטפל בכם על כל בעיה בריאותית שממנה אתם סובלים, כך שיוכל להתאים את הטיפול המתאים עבורכם.
 

הבשורה

מיצוק והצערת העור מתבצע בעולם בשנים האחרונות בהצלחה רבה, טכניקת הלייזר כובשת את העולם ובמכשיר חדשני ומתקדם קיימת הטכנולוגיה בשילוב לייזר וגלי רדיו אשר גורמת למיצוק העור הרפוי ומעניקה תוצאות מעולות ללא תהליך כירורגי וללא צורך בהחלמה

מתיחת מצח

מתיחת מצח
טיפול מתיחה והרמת מצח נועד להקנות מראה פרופורציונאלי וצעיר לפנים. הטיפול מתאים למעוניינים להעניק...

הרמת גבות

הרמת גבות
אנשים רבים מופתעים למצוא את הגבה שלהם במיקום נמוך ככל שעוברות השנים, חלק מתופעת ההתבגרות היא איבוד...

מתיחת קמטים בצוואר

מתיחת קמטים בצוואר
לכל אישה המקדישה זמן וטורחת בטיפוח מראה הפנים ברורה חשיבותו הרבה של מראה הצוואר. פנים מטופחות עם...

פורום מתיחת פנים - שאלות, תשובות והמלצות

תודה, תגובתך התקבלה.
והיא תפורסם לאחר אישור הנהלת האתר.
יש לכם שאלה? רוצים להמליץ?
לקבלת הטבה ייחודית
לשנה החדשה מלאו פרטים
ליצירת קשר ולייעוץ מקצועי

עוד בהייר קלאב

לקבלת הטבה ייחודית
לשנה החדשה מלאו פרטים
אלופים בשירות
נציג זמין