מניעת נשירת שיער

מניעת נשירת שיער

לנשים

תמונות טיפול במניעת נשירת שיער

מבצעים והנחות

מבצעים והנחות
עד 50% הנחה לטיפול שימור והצמחת שיער

תכניות טלוויזיה והמלצות

פריצת דרך טיפול prp חדשני בנשירת שיער
00:37

שיער ראשנו הוא מקור לגאווה. משחר ההיסטוריה נחשב שיער מקור כוח, ולראיה שיערו של שמשון הגיבור שעם גזירתו נחלש עד שלא יכול היה להילחם בפלישתים. שיער הראש הוא סמל סטטוס ואין כמו שיער בריא, מלא ושופע שמעטר את ראשנו. נוכח זאת אין פלא כי התקרחות מטרידה רבים ומדירה שינה מעיניהם. בשנים האחרונות צצו פתרונות שונים למניעת נשירת שיער בקרב גברים ונשים והמאמר הבא שופך מעט אור על הנושא.תרופות

חשוב להבין כי התקרחות היא תופעה שלא ניתן לרפא. מה שכן ניתן לעשות הוא לעכב את נשירת השיער או לעודד צמיחה של שיער חדש על הקרקפת. יש סוגים שונים של שיער שבהם השיער יתחדש ויצמח שוב ללא צורך בטיפול. בהקשר התרופתי קיימות כמה תרופות שמטרתן לטפל בנשירת שיער. התרופות ניתנות על ידי רופאי עור בהתאם לסיבה שבגינה קיימת הנשירה וחלקן יעילות למדי בטיפול בבעיה. חלק מן התרופות נמכרות אפילו ללא מרשם רופא וחלק מחייבות מרשם רופא ומעקב רפואי קפדני.יש תרופות שאסורות לטיפול עבור נשים בגילך הפוריות משום שהן מסכנות את מאזן הפוריות הנשי. חלק מהתרופות שמטפלות בפסוריאזיס יעילות גם לטיפול בתופעה של נשירת שיער משום שהן מסייעות לחידוש תאי העור. מלבד תרופות קיים גם ניתוח השתלת שיער שבו משתמש הרופא במשטחי עור קטנים מצדי הקרקפת שמכילים שערה אחת או קווצה של שיערות. אלה יושתלו באזורי ההתקרחות, ניתן לבשתיל עד 1500 זקיקי שיער בכל ניתוח כזה ולעתים כדי להשיג תוצאה ראויה יש לבצע כמה הליכים ניתוחיים מסוג זה.
 

ניתוח

ניתן לבצע גם ניתוח לצמצום עור הקרקפת, שמשמעו צמצום משטחי העור הקרחים על פני הקרקפת. לאחר מכן ניתן למלא את המרווח שנוצר על ידי עור קרקפת נושא שיער. תודות לעובדה שעור הקרקפת הוא גמיש ניתן לצמצם את שטחי ההתקרחות ולקרב את המשטחים שבהם יש צמיחה של שיער. ניתן גם ליצור קפל של עור קרקפת נושא שיער על פני האזור הקירח וכך להקטין את שטח הקרקפת. בניתוח מסוג זה ניתן לשלב גם ניתוח השתלת שיער, וכך ליצור מראה טבעי בקרב מי שסובל מהתקרחות בהיקף גדול.
 

תוספת שיער

טיפול חלופי לניתוחים הללו שמחייבים תקופת החלמה ארוכה וכרוכים בלא מעט כאבים כמו כל ניתוח הוא הטיפול של תוספת שיער או השמת יחידת שיער או פאה, שיכולים לכסות על נשירת שיער זמנית או על התקרחות. בשוק קיימות כיום תוספות שיער ופאות באיכות גבוהה שנראים כמו שיער טבעי לכל דבר, ומאפשרים למטופל לשוות לעצמו מראה שלך שיער שופע ובריא.
 

טיפולי שימור שיער

טיפול ייחודי מבית הייר קלאב ישראל אשר מטפל בחיזוק שורשי השיער הקיימים ועידוד צימוח השיער הפלומתי, הטכניקה הייחודית משלבת ניקיון ייסודי של הקרקפת והחדרת מינראלים ותכשירים קוסמטיים מונעי נשירה ע"י טיפול במאזורולר להחדרת החומרים לשכבה הראשונה של הקרקפת.

פורום מניעת נשירת שיער - שאלות, תשובות והמלצות

תודה, תגובתך התקבלה.
והיא תפורסם לאחר אישור הנהלת האתר.
יש לכם שאלה? רוצים להמליץ?
לקבלת הטבה ייחודית
לשנה החדשה מלאו פרטים
ליצירת קשר ולייעוץ מקצועי

עוד בהייר קלאב

לקבלת הטבה ייחודית
לשנה החדשה מלאו פרטים
אלופים בשירות
נציג זמין