מילוי שיער לנשים

מילוי שיער לנשים

 פתרונות יחודיים לשיער דליל
מילוי שיער דליל או הארכת שיער הידלדלות של השיער נחשבים בעיני רבים – נשים / גברים כאסון. הנטייה להתקרחות בקרב גברים ידועה ו"מקובלת", ועדיין גברים רבים נלחצים מאוד מאובדן שיער. אצל נשים, הידלדלות של השיער או התקרחות נחשבת כקטסטרופה ועלולה אף לגרום לדיכאון.
לנשים

מבצעים והנחות

מבצעים והנחות
מילוי שיער החל מ- 199 ש"ח לחודש

תכניות טלוויזיה והמלצות

מילוי שיער לנשים בשיטה המתקדמת בעולם
0:26


מגשימים חלומות - קשה עד בלתי אפשרי לטפל בגורמי ההתקרחות ולהצמיח שיער חדש, אך ניתן בהחלט לטפל בסימפטומים של שיער דליל באמצעות מילוי והארכת תוספות שיער שמפצים על כך. מילוי והארכת שיער דליל משמעותם: תוספות של שיער ממקור חיצוני, שמצטרפות לשיער הקיים ומעבות אותו. מילוי שיער \ הארכת שיער אין משמעותם חבישת פאה נוכרית. פאה היא פתרון שמתאים להתקרחות מאסיבית, למשל כתוצאה מטיפולים כימותרפיים, גזזת, אלופציה, טריכוטילומניה ועוד.
באמצעות מילוי שיער או הארכת שיער מעבים וממלאים את מראהו של השיער הקיים, תוך הסתמכות עליו כבסיס. כלומר, על מנת לבצע מילוי והארכת שיער לסובלות ממחלת טריכוטילומניה שישפרו את המראה והתחושה יש צורך בכמות מסוימת של שיער טבעי שעדיין קיימת.
 

באיזה סוג שיער כדאי לבחור?

מילוי שיער לגברים ונשים והארכת שיער ניתן לבצע באמצעות הלחמת שיער מלאכותי או באמצעות שיער טבעי שעבר עיבוד, אך לפתרונות אלה כמה בעיות: השיער המלאכותי לא נראה תמיד כמו שיער טבעי, ההתאמה בין התוספות לבין השיער הקיים אינה מושלמת, והטיפול בשיער לאחר מילוי והארכת שיער בטכניקות כאלה קשה. כדאי מאוד לבצע מילוי והארכת שיער באמצעות שיער טבעי אמיתי, שיער שמיובא מאסיה או מאירופה לאחר טיפול קפדני ופרטני ששמר על כל תכונותיו המקוריות. שיער כזה מוצמד לשיער הקיים בטכניקה של חיבור חלבון קראטין, ומצטרף אליו כאילו היה חלק מן השיער המקורי.


 

מילוי שיער ברשת הייר קלאב

ברשת הייר קלאב - מרכז הישראלי לתוספות שיער מומחים לטיפולי מילוי שיער , בוחנים היטב את שיער הלקוחות לפני ההמלצה על מילוי והארכת שיער באיזו מן הטכניקות הקיימות. ברשת הייר קלאב ישראל מבצעים מילוי הארכת שיער תוך שימוש בשיער טבעי מן הסוג המשובח ביותר, וזאת בטכניקה המודרנית והאמינה ביותר: הלחמת קראטין.
מילוי שיער לגברים במרכז הייר קלאב המרכז הישראלי למילוי שיער מתבצע במרכזי החברה בראשון לציון, מילוי שיער משולב לעיתים בכמה טכניקות הכוללות מילוי שיער, תוספת שיער סקין לגבר או לאישה או הוספת שיער טבעי לטיפול של מילוי שיער בחיבור פיור קראטין או בשילוב של מילוי שיער ע"י הדמיית שיער בשיטת מיקרו פיגמנטציה
מילוי שיער לגברים - הדמיית שיער (מיקרופיגמנטציה) הינה השתלת מיקרו פיגמנטים לקרקפת הדלילה של הגבר או האישה המעניקה אשליה של שיער מלא לגברים אשר זקוקים לטיפול מילוי שיער לשיער דליל.
 

יחידות שיער

ישנן נשים הסובלות מהתקרחות מוגברת בחלקו העליון של הראש או בקודקוד ועבורן ישנן כמה פתרונות:
 

הפתרון הזמני

אינו קבוע וניתן להסרה והרכבה יומיומית הינו קליפס קאוור המתחבר ע"ג השטח הדליל בטכניקת טיקטק (יחידת שיער בשילוב מספר קליפסים הננעלים על חלק הראש העליון)


 

הפתרון הקבוע

זאת בדיוק אותה יחידה כמו בקליפס רק שהיחידה מגיעה עם פס הדבקה ומדביקים אותה ע"ג הראש עם דבק אורגני אשר אינו גורם נזק לקרקפת מתאים גם לגברים וגם לנשים (מצריך גילוח של חלק עליון של הראש).
 

החידוש המהפכני

מדובר ביחידת רשת מאווררת בעלת מרווחים של 1 ס"מ אשר ע"ג הרשת תפור שיער איכותי אירופאי וכל היחידה מחוברת ע"י טבעת קראטין עדינה אשר אינה גורמת נזק לשיער ומטשטשת את דלילות השיער לחלוטין, ניתן להתקלח עם היחידה, לשחות ולהתנהל כאילו היה זה שיערך.
אלפי נשים מטופלות כיום ברשת הייר קלאב ישראל, הינך מוזמנת להגיע לייעוץ ללא התחייבות הכולל בדיקת אולטרסאונד לבדיקת זקיקי השיער וכוס קפה על חשבוננו, בהצלחה ...

פורום מילוי שיער דליל- שאלות, תשובות והמלצות

תודה, תגובתך התקבלה.
והיא תפורסם לאחר אישור הנהלת האתר.
יש לכם שאלה? רוצים להמליץ?
לקבלת הטבה ייחודית
לשנה החדשה מלאו פרטים
ליצירת קשר ולייעוץ מקצועי

עוד בהייר קלאב

לקבלת הטבה ייחודית
לשנה החדשה מלאו פרטים
אלופים בשירות
נציג זמין