מילוי קמטים

מילוי קמטים

תמונות מילוי קמטים

מבצעים והנחות

מבצעים והנחות
מילוי קמטים החל מ- 99 ש"ח לחודש

תכניות טלוויזיה והמלצות

סנדי בר בפרסומת לג'ובידרם
1:08

מילוי קמטים כי העולם שייך לצעירים

אנחנו אוהבים לחשוב על עצמנו כצעירים. אנחנו מקפידים על פעילות גופנית, תזונה בריאה ושומרים על חיוניות. העולם שייך לצעירים וזו אינה רק קלישאה אלא אמת צרופה בימינו וכיום כבר ידוע לכל כי גיל אינו עניין של מספר, אלא גם ואולי בעיקר עניין של תחושה פנימית ומראה חיצוני. הגבול בין צעיר ומבוגר מיטשטש בשנים האחרונות וכיום קל ביותר להוריד מעצמנו כמה שנים על ידי כמה פעולות


פשוטות. מילוי קמטים למשל הוא דרך יעילה במיוחד לעזור לעצמנו להיראות צעירים בכמה שנים ללא מאמץ ובקלות רבה למדי.
 

מה כוחה של הגרביטציה?

עם השנים תודות לכוח הגרביטציה עור הפנים שלנו נהיה רפוי, השפתיים פחות מוצקות, העור דק ועדין יותר והמראה הכללי הוא מראה עייף ומותש. נכון שמעט איפור יכול לעזור אך ככל שהשנים עוברות כך פוחתת יעילות האיפור ועולה הצורך בביצוע מילוי קמטים. מילוי קמטים מבוצע בהצלחה כבר עשרות שנים והוא מאפשר לנשים ולגברים לקבל מראה עור צעיר יותר בקלות רבה למדי. מילוי הקמטים מתאפשר באזור הלחיים, המצח, הגבות, העיניים\ האוזניים, הפה ובאזורים נוספים.


 

במה אפשר לטפל?

את פינות השפתיים שהופכות נפולות עם השנים ניתן למלא גם כן ולמנוע את המראה העצוב. יתר על כן, את קמטי ההבעה שנמצאים מתחת לאף ניתן למלא ולהעלים גם כן. קיימים כמה סוגים של חומרים שניתן להזריק לגוף בעת מילוי הקמטים. חלק מהם הם בעלי השפעה זמנית של 08- 24 חודשים ובהם חומצות הילאורוניות שהיא חומר טבעי שנמצא בעור הגוף ובשל כך מונעות דחייה של החומר או סיבוכים של ההזרקה, אחרים בעלי השפעה לטווח בינוני של עד 3 שנים ואחרים בעלי השפעה לטווח ארוך או קבועה.
 

איך מתאימים את הטיפול?

התאמת החומר המוזרק נעשית בין היתר על פי האזור שבו אנו מטפלים. חומרים בעלי השפעה זמנית למשל מתאימים למילוי קמטים עדינים, וקמטים עמוקים בעור הפנים ולשיפור מראה אזורי פנים שונים כגון לחיים, קו הלסת וכו'. חומרים מסוג זה יתאימו להגדלת ועיבוי נפח שפתיים, ועיצוב הצורה שלהן.
מדובר בתכשירים שאינם מסוכנים לבריאות המטופל ואינם נדחים על ידי הגוף. יתר על כן אלו תכשירים שאינם מסכנים את המטופל בהתפתחות אלרגיה בשל היותר היפו אלרגניים. משך ההזרקה משתנה בין מטופל למטופל ואת משך הטיפול קובע הרופא המטפל. גורמים נוספים שמשפיעים על משך הטיפולים הם סוג החומר שבו משתמשים, שמן שהות המטופל בשמש, ומידת החשיפה של המטופל לחום. מומלץ לבצע את הטיפולים הללו במקומות מוכרים עם ניסיון מוכח.
 

יש אלטרנטיבות נוספות ?

רשת הייר קלאב ישראל מטפלת במכשירי לייזר וקרן אור ייחודיים והמתקדמים בעולם אשר מסוגלים לבצע תהליך מיצוק הצערת העור וטשטוש הקמטים בפנים, באפעפים, מתחת לעניים ובכל איזור רפוי אחר

לאישור משרד הבריאות לחץ כאן

אישור רישום בפנקס הציוד הרפואי

אישור רישום בפנקס האביזרים והמכשירים הרפואיים

אישור רישום בפנקס הציוד הרפואי

עידון ומילוי קמטים בין הגבות

עידון ומילוי קמטים בין הגבות
במהלך השנים החל מהעשור השלישי לחיינו נוצרים בהדרגה בפנינו קפלים וקמטים, הקמטוטים נוצרים בהשפעת...

מילוי קמטים מתחת לעיניים

מילוי קמטים מתחת לעיניים
קמטים מתחת לעיניים הם תופעה אופיינית העלולה לצוץ בקרב כל מתבגר. קמטים אלו הם קמטי הבעה, אשר באזור...

עידון ומילוי קמטים בצידי הפה

עידון ומילוי קמטים בצידי הפה
קמטוטים בצדי הפה הם תופעה נפוצה הנגרמת עקב התבגרות או עישון מרובה. הטיפול המקצועי והמיומן נותן...

פורום מילוי קמטים - שאלות, תשובות והמלצות

תודה, תגובתך התקבלה.
והיא תפורסם לאחר אישור הנהלת האתר.
יש לכם שאלה? רוצים להמליץ?
לקבלת הטבה ייחודית
לשנה החדשה מלאו פרטים
ליצירת קשר ולייעוץ מקצועי

עוד בהייר קלאב

לקבלת הטבה ייחודית
לשנה החדשה מלאו פרטים
אלופים בשירות
נציג זמין