הצרת היקפים

הצרת היקפים

תמונות הצרת היקפים

מבצע חדש

מבצע חדש
עד 50% הנחה להצרת היקפים

מה זה בדיוק הצרת היקפים

כולנו רוצים להיראות תמיד במיטבנו ועושים המון כדי לזכות במראה הנחשק. מראה משולם כולל לבוש על פי צו האופנה, שיער מעוצב וכמובן גוף חטוב. גוף רזה וחטוב הוא משאת ליבם של רבים, גברים ונשים ולא בכדי כל כך הרבה ישראלים פוקדים את חדרי הכושר כמה פעמים בשבוע. ישנם מקרים קיצוניים שבהם ביקור בחדר הכושר אינו מספק ובהם אנו זקוקים גם לעזרה מכיוון אחר.במקרים כאלה לרפואה האסתטית יש לא מעט פתרונות בשבילנו.


ניתוח או לא ניתוח?


טיפול בהשמנה והצרת היקפים נעשה עד לא מזמן במסגרת ניתוחי קיצור קיבה. מדובר בניתוחים קשים ומסובכים שההחלמה מהם לוקחת זמן רב. התוצאה היא כאבים קשים ולא אחת הטיפולים הללו לא הצליחו. ניתוח אחר הוא ניתוח שאיבת שומן שגם הוא כמו כל ניתוח כרוך בכאבים והחלמנה ממושכת. בשנים האחרונות הופיע שחקן חדש בשוק שמציע טיפול הסרת היקפים מסוג אחר. מדובר בטיפול בטוח שעושה שימוש בחומר על בסיס סויה ומאפשר להצר את ההיקפים בטווח של 2-3 ס"מ לאחר כל טיפול.


מה עושים בטיפול?


זוהי למעשה סדרה של 3 טיפולים שבמהלכה נעשה שימוש במכשיר חדשני שמחטב וממצק את עור הגוף. הטכנולוגיה שעליה מבוסס המכשיר היא טכנולוגית גלי רדי, וואקום ואולטרסאונד. המכשיר מאפשר להצר את היקף הגוף בפעולה לא פולשנית שבה מפרק המכשיר תאי שומן על ידי גלי אולטרסאונד. האפשרות להשתמש בשלושה סוגים של קרני אולטרסאונד מאפשרת לטפל באזורי שומן גדולים יותר מה שמייעל את הטיפול באופן משמעותי.


איך זה עובד?


השילוב בין גלי רדיו, אולטרסאונד וואקום מאפשר לטפל ברפיון העור ולהעלים את הצלוליטיס, כך שבגמר הטיפול העור מתוח, חלק ויפה וכמובן ההיקפים הוצרו באופן משמעותי. תאי השומן שהומסו מצטרפים לנוזלים שנמצאים בין תאי הגוף, נספגים לדם ולבלוטות הלימפה ונכנסים לחלילות החומרים הטבעי של הגוף. בסופו של דבר נכנסים תאי השומן לחילוף החומרים של הגוף ומוצאים את דרכם החוצה בצואה ובשתן. זוהי שיטה בטוחה, ייחודית ויעילה שמאפשרת לטפל בבעיה ללא כאבים בזמן קצר ומיד לאחר הטיפול יכול המטופל לשוב לשגרה.

ההמלצה היא לבצע שלושה טיפולים בהפרש של שבועיים שבסופם הצרת ההיקפים תתרחש בהיקף של כ 6 ס"מ. חשוב להדגיש כי בשונה מניתוחי קיצור קיבה למשל הטיפול לא נועד לטפל בבעיה של השמנה, אלא לטפל בבעיה של עודף שומן באזורים מסוימים בגוף. במלים אחרות במקומות שבהם דיאטה או פעילות גופנים לא מצליחה יכול טיפול הצרת היקפים להצליח במידה רבה אך תמיד מומלץ לשלב פעילות גופנית ותזונה נכונה כדי להגיע לתוצאות הטובות ביותר.

פורום הצרת היקפים - שאלות, תשובות והמלצות

תודה, תגובתך התקבלה.
והיא תפורסם לאחר אישור הנהלת האתר.
יש לכם שאלה? רוצים להמליץ?
לקבלת הטבה ייחודית
לשנה החדשה מלאו פרטים
ליצירת קשר ולייעוץ מקצועי

עוד בהייר קלאב

לקבלת הטבה ייחודית
לשנה החדשה מלאו פרטים
אלופים בשירות
נציג זמין