הסרת קעקועים בלייזר

הסרת קעקועים בלייזר

תמונות טיפול הסרת קעקועים בלייזר

מבצע חדש

מבצע חדש
הסרת קעקוע בלייזר החל מ- 99 ש"ח לחודש
הסרת קעקועים בלייזר

כאנשים צעירים לא אחת אנחנו עושים כל מני דברים שכמבוגרים פחות מתאימים לנו. ארון הבגדים שלנו מתחלף עם הגיל, הטעם המוזיקלי שלנו משתנה אך יש דברים שאי אפשר או קשה במיוחד לשנות. לא מעט צעירים בוחרים לעשות על גופם קעקועים. הקעקועים הללו מבטאים במידה רבה משהו מהאישיות שלנו ולעתים קרובות הם הופכים פשוט ללא רלוונטיים כאשר אנחנו מתבגרים.


קעקוע נחשב לדבר קבוע שבלתי ניתן להסיר אותו, אולם כיום תודות לחידושים הרבים בתחום של טיפולי לייזר ניתן לבצע הסרת קעקועים בלייזר בקלות רבה למדי.


 

הסרת קעקוע ללא ניתוח

עד לא מזמן הסרת קעקוע הייתה כרוכה בניתוח לכל דבר. זהו היה הליך כואב ומסובך שבמהלכו קילפו את השכבה המקועקעת. ההחלמה מפעולה זו הייתה כרוכה בלא מעט כאבים והותירה את המטופלים עם צלקות. משום כך לא אחת נשאלה השאלה מה עדיף- להישאר עם הקעקוע שכבר לא מוצא חן בעינינו או לסבול כאבים מיותרים ולהשאיר את העור עם צלקת מכוערת. כיום אין צורך לשאול את השאלה הזו תודות לטיפולי הלייזר שמאפשרים הסרה קלה ומהירה של הקעקועים.


הסרת הדמיית שיער בלייזר

אנו מסירים את הדמיית השיער באמצעות המכשיר המתקדם בעולם להסרת קעקוע בלייזר במקרים בהם לקוח אשר עבר הדמיית שיער מתחרט ומעוניין להסיר את הפיגמנט שעל ראשו או במקרים אחרים אשר ביצעו הדמיית זקיקי שיער בשיטת הרולר ואז נגרמו כתמים בקרקפת או מקרים של שרטוט קן מתאר קדמי שלא מתאים ללקוח או שהלקוח מבקש להסיר מכל סיבה אחרת, מחירי הסרת הפיגמנט הינם לפי עלות טיפול בודד וכמות הטיפולים להסרת הפיגמנט תלוייה בהרבה פרמטרים ויכולה לנוע בין 2 טיפולים ל10 טיפולים.
 

איך זה עובד?

הסרת קעקועים בלייזר נעשית על ידי טכנולוגיה מתקדמת שבה מחדירים אל העור פולסים של אור באורכים שונים של גלים. האור מפרק את הפיגמנט לחלקיקים וכמה שבועות לאחר הטיפול הפיגמנט נמס לחלוטין עד שלא נותר ממנו זכר. המטופל חש במהלך הטיפול אי נוחות קלה שמקורה בחום או בצריבה קלה וכדי להקל על תחושת המטופל בעת הטיפול עושים המטפלים שימוש בחומר מאלחש. מדובר בעצם בסדרה של טיפולים שנמשכים כמה שבועות.
 

התאמת הטיפול

לפני תחילת הטיפולים יש לאבחן את העור כדי להתאים את מספר הטיפולים ואת סוג הטיפול. גורם נוסף שמכתיב את מספר הטיפולים הנדרשים הוא כמובן סוג הקעקוע וגודלו. יש גוונים שקל יותר להסיר לעומת אחרים שקשה יותר להעלים. התוצאה של הטיפול יעילה בכ 90 עד 100 אחוזים. טיפול יעיל יושג בעיקר בקעקועים בצב שחור או כחול וגוונים אחרים כמו צהוב או ירוק בהיר מקשים עלך הטיפול ודורשים שימוש באורכים גדולים של הלייזר ולכן מספר רב יותר של טיפולים .

מדובר בטיפול בטוח לחלוטין שאינו כרוך בכאבים ותופעות הלוואי בה הן קלות למדי. לאחר הטיפול ייתכנו פצעונים קטנים או יציאה של נימי דם שיחלפו לאחר מספר שבועות. העובדה שמדובר בשיטה פשוטה ולא פולשנית יצרה מהפכה של ממש בעולם הקעקועים. טיפולי לייזר להסרת קעקועים הם בטוחים אך כדאי לבצעם רק במכון מורשה עם ניסיון מוכח ולקוחות אשר עברו את הטיפול והסירו את הקעקוע בהצלחה.

אנו מזמינים אותך להצטרף למאות גברים ונשים אשר עברו את הטיפול במרכזי החברה ולהגיע לייעוץ בשילוב בדיקת אולטרסאונד לבדיקת פיגמנט הקעקוע ללא תשלום

פורום הסרת קעקועים בלייזר - שאלות, תשובות והמלצות

תודה, תגובתך התקבלה.
והיא תפורסם לאחר אישור הנהלת האתר.
יש לכם שאלה? רוצים להמליץ?
לקבלת הטבה ייחודית
לשנה החדשה מלאו פרטים
ליצירת קשר ולייעוץ מקצועי

עוד בהייר קלאב

לקבלת הטבה ייחודית
לשנה החדשה מלאו פרטים
אלופים בשירות
נציג זמין