הלחמת שיער בלייזר

הלחמת שיער בלייזר

לנשים

שיטה נגישה מאי פעם

עד לא מזמן ביצוע הלחמת שיער בלייזר אשר פותח במרכזי רשת הייר קלאב ישראל היה מיועד בעיקר לחלקים קטנים באוכלוסייה כגון ידוענים אשר רצו לשפר את הופעתם וביקשו להעניק לשיערם מראה מיוחד עבור ערב בלתי נשכח ובהמשך גם אנשים שביקשו לעבות ולמלא את שיערם בעקבות מחלה שפגעה בקו השיער שלהם. כיום כולם כבר יודעים כי הלחמת שיער בלייזר איננה מוגבלת לפלגים מסוימים באוכלוסייה כי אם נגישה וזמינה לכל גבר או אישה המעוניינים לשפר את מראה השיער הטבעי שלהם.
 

שיטה טובה יותר מאי פעם

ישנן שיטות רבות של הלחמת שיער. ואולם הלחמת השיער האיכותית ביותר הקיימת כיום בשוק היא הלחמת שיער בעזרת ליפוף קראטין (חלבון ). במסגרת שיטה זו מתבצעת הלחמת תוספות שיער באופן שאינו גורם נזק לשיער המקורי ואינו פוגע בקרקפת או גורם לנשירה. הארכת ו/או הלחמת שיער זו הינה בעלת התוצאות הטובות ביותר מבחינה אסתטית ומבחינה תחושתית והיא מחזיקה מעמד זמן רב מבלי לפגוע במראה. נוסף על כך, להלחמת שיער בשיטה זו עמידות גבוהה ביותר למים קרים או חמים וכן לשימוש בפן או מחליק שיער. למעשה, הסרתן של תוספות השיער בשיטה זו מתבצעת אך ורק בעזרת חומר מנטרל מיוחד ( אנטי קראטין ).


 

כיצד מבצעים הלחמת שיער בלייזר ?

על מנת לבצע את הלחמת השיער בלייזר דרושה מומחיות וזהירות. ביצוע של הלחמת שיער בלייזר ללא המיומנות הנחוצה עלול לגרום נזק לשיער ולהניב תוצאות לא טובות. תהליך העבודה כולל חלוקת השיער לקבוצות קטנות והלחמת תוספות השיער בעזרת מכשיר מיוחד (פיתוח של הרשת). חלבון מיוחד שנקרא קראטין משמש כדי לחבר את תוספות השיער לשיער הטבעי של הלקוחה והוא למעשה החיבור הדק והזעיר ביותר שקיים היום בשוק ולמרות זאת החזק והידידותי ביותר לשיערך ולכן רק בעזרתו ניתן להשיג מראה ומתחושה טבעיים. השימוש בקראטין מאפשר לך ליהנות מתוספות השיער במשך חודשים ארוכים ואף ניתן להאריך את משך השימוש באופן בלתי מוגבל על ידי הגעה לאחד ממרכזי רשת הייר קלאב לצורך חיזוק התוספות בכל פעם שצריך.
 

אם את מעוניינת בתוספות שיער איכותיות במראה בריא וחיוני אשר אינו פוגע בשיערך הטבעי פני עוד היום לאחד ממרכזי רשת הייר קלאב ישראל הפזורים ברחבי הארץ וקבלי ייעוץ ובדיקת אולטרסאונד לזקיק השיער ללא תשלום.

פורום הלחמת שיער - שאלות, תשובות והמלצות

תודה, תגובתך התקבלה.
והיא תפורסם לאחר אישור הנהלת האתר.
יש לכם שאלה? רוצים להמליץ?
לקבלת הטבה ייחודית
לשנה החדשה מלאו פרטים
ליצירת קשר ולייעוץ מקצועי

עוד בהייר קלאב

לקבלת הטבה ייחודית
לשנה החדשה מלאו פרטים
אלופים בשירות
נציג זמין