הלבנת שיניים בלייזר

הלבנת שיניים בלייזר

תמונות טיפול בהלבנת שיניים בלייזר

הלבנת שיניים ברשת הייר קלאב
הלבנת שיניים ברשת הייר קלאב

מבצע חדש

מבצע חדש
עד 50% הנחה להלבנת שיניים

הכל על הלבנת שיניים בלייזר

מה הייתם נותנים כדי ליהנות משיניים לבנות? חיוך גדול, נקי וצחור הוא משאלת לב של רבים מאתנו והוא נקשר במעמד גבוה, אסתטיקה ומראה סקסי. כולנו אוהבים לחשוב על השיניים שלנו כשיניים לבנות, אולם אם נתבונן לרגע בחלל הפה שלנו נגלה שלאורך השנים מצטברות על השיניים שלנו שכבות של חומרים שונים שמייצרות עכירות או גוונים צהובים או חומים. הסיבות להיווצרות הכתמים הללו או השכבות הללו על השיניים הן רבות ומגוונות החל מתדירות ואופן הצחצוח ועד לשתיית ואכילת מזונות אשר פוגעים בלובן השיניים ועוד.


מה עושים עם שיניים צהובות, אפורות או חומות?


שיניים צהובות, אפורות או חומות נוצרות בעקבות שתייה מרובה של משקאות שמכילים קפאין, עישון או אכילה של מוצרים שמכילים צבע מאכל בכמויות גדולות. הלבנת שיניים נדרשת במקרים שבהם צבע השיניים הוא עכור ולא אסתטי ומסייע לכל מי שמעונין להחזיר לשיניו את הברק והלובן המקוריים. לא כולם יודעים, אבל מהפכת הלייזר שהחלה בשנות הששים ופרצה לתחום רפואת השיניים בשנות השמונים במטרה להחליף טיפולים מסובכים וכואבים, הגיעה גם לנושא של הלבנת שיניים.


איך זה עובד?


כיום ניתן לבצע הלבנת שיניים בלייזר ללא כאבים בקלות רבה וחשוב מכל ביעילות גבוהה למדי. חשוב להזכיר כי הלבנת השיניים מהווה טיפול ולא אמצעי למניעת שינוי הצבע של השן. לאחר הלבנת שיניים חשוב להקפיד על צחצוח נכון בתדירות גבוהה ולהימנע משתיית קפאין בכמויות גדולות כדי לשמור על הצבע הלבן של השיניים. מלבד זאת הפסקת עישון תסייע גם היא לשמור על צבע השן הלבן. עם השנים הפך הטיפול להלבנת השיניים לאחד הטיפולים המבוקשים והפופולאריים ביותר, וכיום בעולם לא מעט רופאי שיניים ומכונים מבצעים הלבנת שיניים בלייזר.

במהלך הטיפול מניחים על החניכיים חומר פלסטי שמגן עליהן. בהמשך מורחים על השיניים חמצן בריכוז גבוה שחודר אלך השן על ידי מכשיר הלייזר. את חומרי ההלבנה משאירים על השן כמה דקות ולאחר מכן מסירים אותם. מדובר בטיפול חד פעמי שנמשך שעה בערך ולאחריו מקבל המטופל בחזרה את שיניו הלבנות והיפות. למרות היעילות הרבה של הטיפול חשוב להזכיר כי מדובר בטיפול חיצוני בלבד אשר אינו מטפל בחלק הפנימי של השן ואינו יכול לגרום לנזק כלל.


מתי זה לא עובד?


בנוסף, הטיפול לא מלבין כתרים וסתימות, מה שמחייב לאחר ביצוע ההלבנה להחליף את הכתרים ואת הסתימות כדי ליצור מראה אחיד בשיניים. בנוסף לכך, שיניים בגוונים שונים עלולות להגיב אחרת לטיפולים מה שיכול להביא לכך שבסיום הטיפול יהיו השיניים בגוונים שונים של לבן. גיל מהווה גם הוא מנבא לשינויים בתוצאה ובאיכותה. יתר על כן חשוב לזכור כי תזונה בריאה, צחצוח נכון והרגלי היגיינה נכונים יגבירו במידה רבה את המראה האסתטי של השיניים וחלל הפה. רשת הייר קלאב ישראל מזמינה אותך להשיג את החיוך שתמיד רצית ולהצטרף לאלפי לקוחות שכבר עברו את הטיפול באחד ממרכזי החברה.

פורום הלבנת שיניים בלייזר - שאלות, תשובות והמלצות

תודה, תגובתך התקבלה.
והיא תפורסם לאחר אישור הנהלת האתר.
יש לכם שאלה? רוצים להמליץ?
לקבלת הטבה ייחודית
לשנה החדשה מלאו פרטים
ליצירת קשר ולייעוץ מקצועי

עוד בהייר קלאב

לקבלת הטבה ייחודית
לשנה החדשה מלאו פרטים
אלופים בשירות
נציג זמין