החלקת קראטין

החלקת קראטין

מבצעים והנחות

מבצעים והנחות
עד 50% הנחה להחלקת קראטין

נשים רבות סובלות משיער פגום עקב טיפולי שיער כימיים או כתוצאה מחוסר ויטמינים והשיער נשבר ומתפצל ואינו צובר אורך ונשאר קצר. החלקת קראטין מעניקה חוזק לשיער פגום אשר עבר תהליכים כימיים ואינו מסוגל לשמור על טקסטורה מפני שסיב השיערה נפגם והשיער הופך להיות מזוגזג ומקורזל.


 

שיקום שיער פגום

בהחלקת קראטין לשיער מובהר או שיער אשר ניזוק כתוצאה מתהליכים כימיים שעבר וניזוק הינו התהליך המומלץ ביותר לשמירה וסגירת סיב השיער. תהליך שיקום השיער מתבצע ע"י החדרת קראטין טהור שהינו חלבון המצוי בסיב השיער ובונה ומשקם את נזקי השיער וכך למעשה שומר ומגן עליו ועל החוזק והחוסן שלו.
 

איך החלקת קראטין גורמת לשיערך להיות חלק?

כפי שהוסבר שיער פגום הינו שיער מזוגזג וללא אופי ועל כן כאשר מחדירים אליו קראטין הוא נהיה גמיש יותר, חזק יותר ועבה יותר וכך ניתן לשלוט בטקסטורה וכמו כן להחליק אותו והוא מתחיל להתנהג כמו שיער ולא כמו חוט שרוף.
 

ניתן לשטוף כבר ביום הטיפול

התהליך אורך כשעה וחצי עד שעתיים ובסיומו ניתן לחפוף את השיער מהחלקת הקראטין והתוצאות מרהיבות ומדהימות אפילו אותנו כל פעם מחדש, השיער רך , מבריק וגמיש, ללא יובש ובלתי שביר.
 

טיפול לשימור ההחלקה

כדי לשמור על שיער בריא ועל תוצאת החלקת הקראטין במיטבו לאורך זמן רב יש להשתמש בשמפו קראטין ללא מלחים וללא סודיום כלואוריד וכמו כן להשתמש במסכת קראטין המשמרת ומגנה על השיער וממשיכה את תהליך החלקת הקראטין.
 

הניסיון עושה את ההבדל

עשרות אלפי נשים כבר טופלו במרכזי החברה ואצלנו ברשת הייר קלאב ישראל תקבלי את הטיפול הטוב ביותר המוצע במחיר האטרקטיבי ביותר הקיים בשיק וכל זאת בשילוב תעודת אחריות מבית הייר קלאב ישראל... בהצלחה.

פורום החלקת קראטין - שאלות, תשובות והמלצות

תודה, תגובתך התקבלה.
והיא תפורסם לאחר אישור הנהלת האתר.
יש לכם שאלה? רוצים להמליץ?
לקבלת הטבה ייחודית
לשנה החדשה מלאו פרטים
ליצירת קשר ולייעוץ מקצועי

עוד בהייר קלאב

לקבלת הטבה ייחודית
לשנה החדשה מלאו פרטים
אלופים בשירות
נציג זמין