הארכת שיער בלייזר

הארכת שיער בלייזר

לנשים
אלפי נשים כבר הגשימו חלום ! שיער דליל או הידלדלות של השיער נחשבים בעיני רבים – נשים / גברים - כאסון. הנטייה להתקרחות בקרב גברים ידועה ו"מקובלת", ועדיין גברים רבים נלחצים מאוד מאובדן שיער אצל נשים, הידלדלות של השיער או התקרחות נחשבת כקטסטרופה וגורמת לדיכאון כבד.הקדמה על נשירת שיער וטיפול באמצעות הארכת שיער

קשה עד בלתי אפשרי לטפל בגורמי ההתקרחות ולהצמיח שיער חדש, אך ניתן בהחלט לטפל בסימפטומים של שיער דליל באמצעות מילוי והארכת שיער בלייזר שמפצים על כך. מילוי והארכת שיער משמעותם: תוספות של שיער ממקור חיצוני שמצטרפות לשיער הקיים ומעבות אותו. הארכת שיער אין משמעותה חבישת פאה נוכרית. פאה היא פתרון שמתאים להתקרחות מסיבית, למשל כתוצאה מטיפולים כימותרפיים. באמצעות הארכת שיער בלייזר מעבים וממלאים את מראהו של השיער הקיים, תוך הסתמכות עליו כבסיס. כלומר, על מנת לבצע מילוי והארכת שיער לסובלות ממחלת טריכוטילומניה אשר ישפרו את המראה והתחושה יש צורך בכמות מסוימת של שיער טבעי שעדיין קיימת.


 

שיטות טיפול קיימות והמלצות

הארכת שיער ניתן לבצע באמצעות שיער מלאכותי או שיער טבעי שעבר עיבוד, אך לפתרונות אלה כמה בעיות: השיער המלאכותי לא נראה תמיד כמו שיער טבעי, ההתאמה בין התוספות לבין השיער הקיים אינה מושלמת והטיפול בשיער לאחר השימוש בטכניקות כאלה קשה. כדאי מאוד לבצע הארכת שיער בלייזר באמצעות שיער טבעי אמיתי, שיער שמיובא מאסיה או מאירופה לאחר טיפול קפדני ופרטני ששמר על כל תכונותיו המקוריות. שיער כזה מוצמד לשיער הקיים בטכניקה של הלחמה, ומצטרף אליו כאילו היה חלק מן השיער המקורי.
 

אז למה אתם מחכים?

ברשת הייר קלאב בוחנים היטב את שיער הלקוחות לפני ההמלצה על מילוי והארכת שיער באיזו מן הטכניקות הקיימות. בהייר קלאב מבצעים מילוי הארכת שיער תוך שימוש בשיער טבעי מן הסוג המשובח ביותר, וזאת בטכניקה המודרנית והאמינה ביותר – הארכת שיערבלייזר בשיטת חיבור קראטין.

פורום הארכת שיער - שאלות, תשובות והמלצות

תודה, תגובתך התקבלה.
והיא תפורסם לאחר אישור הנהלת האתר.
יש לכם שאלה? רוצים להמליץ?
לקבלת הטבה ייחודית
לשנה החדשה מלאו פרטים
ליצירת קשר ולייעוץ מקצועי

עוד בהייר קלאב

לקבלת הטבה ייחודית
לשנה החדשה מלאו פרטים
אלופים בשירות
נציג זמין