דליות ברגליים

דליות ברגליים

תמונות

מבצע חדש

מבצע חדש
עד 50% הנחה לטיפול בדליות

כל האמת על דליות- העלמת ורידים בולטים ברגליים

יופי מניע את העולם וכולנו מעוניינים להיראות ולהיות במיטבנו. השאיפה ליופי מביאה יותר ויותר ישראלים לעבור טיפולים אסתטיים שמטרתם לשפר את המראה החיצוני. יש לא מעט טיפולים שנעשים כיום גם בשם הרפואה האסתטית וגם בשם הרפואה הקונבנציונלית, ואחת הדוגמאות הטובות היא למשל ורידים בולטים ברגליים. ורידים בולטים ברגליים הם למעשה תופעה בעלת שני היבטים.


בהיבט הקוסמטי מדובר בתופעה שמכערת את מראה הרגליים ובהיבט הרפואי זוהי תופעה שמפריעה וגורמת כאבים רבים.

 

מה זה בכלל?


ורידים בולטים נוצרים עקב חסימה של הורידים. חומרת הבעיה נובעת מעוצמת החסימה של הורידים וכמובן ממיקום וגודל הורידים החסומים. גורמי הסיכון כמו במחלות רבות אחרות הם עודף משקל, עישון או גיל. מדובר במחלת דם לכל דבר וכדי לטפל בתופעה יש להתייעץ עם מומחה כלי דם וכיום בעזרת הטכנולוגיה והפיתוחים החדשים ניתן לטפל בבעיה בכמה דרכים. היעדר טיפול עלול להוביל להחמרה של הבעיה וליצירה של בצקות ופצעים קשים ברגליים.


ניתוח


אחת האפשרויות היא טיפול ניתוחי. כאשר הטיפול השמרני בדמות חבישת גרביים אלסטיות וטיפול תרופתי אינו מועיל מומלץ לעתים קרובות לפנות לטיפול פולשני. בניתוח מוסרים הורידים החסומים במטרה למנוע את התפשטות המחלה. הניתוח מותיר את המטופל עם צלקות ומחייב החלמה ארוכה של כמה שבועות. לעתים ייתכנו סיבוכים והמטופל חווה לא מעט כאב. למרבה הצער לא תמיד הפתרון יעיל לבעיה, ולא אחת יש לחזור על הניתוח פעם נוספת.


הטרשה


שיטה נוספת שמשמשת להעלמת ורידים בידיים וברגליים נקראת "הטרשה על קולית - סקלרותרפיה". זהו טיפול שמתבסס על אולטרא סאונד מתקדם שעל ידי ניסיונו של הרופא המטפל מזהה את הורידים הבעייתיים וסוגר אותם בעזרת מזרק מיוחד. הטיפול קל ולא כרוך בכאבים וניתן להמשיך לאחריו את השגרה באופן רגיל. מדובר בסדרה של 3-5 טיפולים במרפאת הרופא שלאחריהם במרבית המקרים הגיעה הבעיה לפתרון מלא.


אבחון וטיפול נוסף


הדרך היעילה ביותר לאבחן את בעיית הורידים ברגליים היא על ידי מכשיר שנקרא אקו דופלר. אבחון נכון מאפשר לזהות את הבעיה, את עומקה ובהתאם לכך להתאים את הטיפול המתאים לבעיה. שיטה נוספת לטיפול בבעיה של ורידים בולטים היא שיטת טיפול שמתבססת על לייזר, או על גלי הרדיו. הטיפול מתבסס על אנרגית אור שהופכת לחום ומועברת בעזרת לייזר אל רקמת תאים שמרפדת את פני השטח הפנימיים של כלי הדם ולאחר מכן אוטמת וסוגרת את הורידים הבולטים. מדובר בטיפול ידידותי ולא אלים שמאפשר גם כן חזרה מידית לשגרה ללא תקופת התאוששות .

מה הם הגורמים לדליות ברגליים

מה הם הגורמים לדליות ברגליים
הרגליים שלנו הן חלק בלתי נפרד מהמראה הכללי של גופינו, וחשוב שהן יהיו מטופחות על מנת שנוכל לחשוף...

פורום דליות ברגלים - שאלות, תשובות והמלצות

תודה, תגובתך התקבלה.
והיא תפורסם לאחר אישור הנהלת האתר.
יש לכם שאלה? רוצים להמליץ?
לקבלת הטבה ייחודית
לשנה החדשה מלאו פרטים
ליצירת קשר ולייעוץ מקצועי

עוד בהייר קלאב

לקבלת הטבה ייחודית
לשנה החדשה מלאו פרטים
אלופים בשירות
נציג זמין