טיפול באקנה

טיפול באקנה

תמונות טיפול באקנה

מבצע חדש

מבצע חדש
עד 50% הנחה לטיפול באקנה

כל האמת על אקנה- טיפול באקנה

התפתחות הרפואה הקוסמטית והמודעות ההולכת וגוברת ליופי הביאה לחידושים מפתיעים ולשיפורים באפשרויות הריפוי של שלל תופעות רפואית שהן בעלות השלכות גם בהיבט האסתטי. פצעי בגרות או בשמם הרפואי אקנה היו בעבר בעיה שקשה היה מאד להתמודד אתה. כיום תודות לחידושים הטכנולוגיים ניתן לטפל בבעיה בקלות רבה למדי. 
 

מי סובל מזה?


לא רבים יודעים אבל פצעי בגרות הם נחלתם של כ 80% מהאוכלוסייה. מלבד ההיבט הרפואי של הבעיה היא כאמור מהווה מטרד בהיבט הקוסמטי וגורמת לא אחת לנערים ונערות מפל נפש. הימשכות הבעיה גם לאחר גיל ההתבגרות ממשיכה את כדור השלג ומחמירה את התחושות הקשות שנקשרות בעור פנים לא בריא ומלא בפצעים. ההשלכות החברתיות וההתנהגותיות שמתלוות לבעיה של אקנה מחייבות טיפול יעיל שיפתור את הבעיה לצמיתות.


מה זה בכלל?


אקנה היא למעשה דלקת כרונית של בלוטות החלב וזקיק השערה. בעקבות תהליכים הורמונליים מופרש בבלוטות השומן יותר חלב מה שמביא להתפתחות חיידק שמתחבר לשומן ומתרבה בסביבה דלת חמצן. החיידק מייצר אנזימים שונים שמגרות את היווצרות הנקודות השחורות על עור הפנים ומסייע להפיכה של החלב שמופרש בעור להפוך לחומצות שומן שחוברות יחד ומייצרות דלקת שמביאה להתפתחות האקנה. הבעיה מוחמרת עם תזונה לקויה ולא מעט מטופלים מדווחים על הקלה בתופעה עם הורדה של מאכלים מסוימים כמו גבינה צהובה, נקניק, אוכל מטוגן ושומני וכמובן שוקולד מהפריט היומי.


איך להימנע?


גורם סיכון נוסף לאקנה הוא מתח נפשי ועומס רגשי. גם זיעה מוגברת מחמירה את התופעה ולכן מומלץ לשמור על היגיינת פנים. רשימה ארוכה של תרופות עלולות לסכן את הנוטלים אותן באקנה. הטיפול בבעיה מתחיל בראש ובראשונה על ידי תזונה. יש להימנע ממאכל של אוכל רווי שומן ומטוגן. ביקור אצל קוסמטיקאית מומחית הוא הכרחי לניקוי עמוק של עור הפנים ולשמירה על היגיינת הפנים. מעבר לכך מומלץ להפחית את העומס והמתח הנפשי.


איך לטפל?


במקרים קשים ניתן לקבל טיפול תרופתי לבעיה על ידי רופא עור מומחה. בנוסף לטיפולים הללו קיימים גם טיפולים מורכבים יותר שנעשים על ידי מומחים בעלי מכשירי לייזר מתקדמים אשר בעזרתם גורמים להשמדת החיידקים ואף לאיחוי הצלקות אשר נגרמות כתוצאה מהאקנה, הטיפולים הינם בדרגות שונות ויש אפשרות לשלב גם פילינג עמוק שמקלף את השכבות של העור ומבצע ניקוי עמוק. התאמת הטיפול נעשית בסניף ראשון לציון רק לאחר ייעוץ מקיף כולל בדיקה מיקרוסקופית

הסימפטומים, הגורמים והטיפול באקנה.

הסימפטומים, הגורמים והטיפול באקנה.
ניתן לשמוע חדשות לבקרים על מתבגרים המתלוננים על חצ'קונים, שהם פצעי בגרות. המונח הרפואי למושגים...

פורום טיפול באקנה - טיפול באקנה - שאלות, תשובות והמלצות

תודה, תגובתך התקבלה.
והיא תפורסם לאחר אישור הנהלת האתר.
יש לכם שאלה? רוצים להמליץ?
לקבלת הטבה ייחודית
לשנה החדשה מלאו פרטים
ליצירת קשר ולייעוץ מקצועי

עוד בהייר קלאב

לקבלת הטבה ייחודית
לשנה החדשה מלאו פרטים
אלופים בשירות
נציג זמין